25-ročnú švédsku futbalistku Alexandru Nordovú sa údajne ešte v roku 2012 pokúšal znásilniť hráč Premier League. Útočníčka Queens Park Rangers sa však po rokoch rozhodla prelomiť mlčanie a o desivom zážitku prehovorila v kampani venovanej obetiam se*uálneho obťažovania. Krásna Alexandra zo švédskeho Örebra mala stretnúť ženatého reprezentanta v roku 2012. Vtedy ešte len 19-ročnú futbalistku vraj nemenovaný hráč oslovil v londýnskom nočnom klube, kde jej začal vysvetľovať, kto je a koľko má peňazí. Kedže ho kráska nepoznala, vygooglil v tej chvíli svoje meno a povedal jej, že momentálne hrá v španielskom klube.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Potom, ako dievčina nemohla nájsť kamarátku, vyšla na ulicu a pokúšala sa jej dovolať. Tam ju však čakal futbalista v Lamborginhi, ktorý ju pozval na večeru s tým, že akonáhle dojedia, vrátia sa späť do klubu. Napriek tomu, že blondínka sa po príchode do hotela domáhala vlastnej izby, nedostala ju. I keď zaspala oblečená, ráno sa prebudila od pása nadol nahá s roztrhnutými nohavičkami: ,,Pamätám si, že pohlavný styk som rázne odmietla, určite ma vyzliekol on, no nepamätám si, ako ďaleko zašiel. Keď som sa ráno zobudila, bola som veľmi nahnevaná a zahanbená, avšak z poslednej noci som mala okno. Nemal ale žiadne právo dotknúť sa ma.”

Po incidente Švédku kontaktoval manažér futbalistu s tým, že má o celej záležitosti mlčať: ,,Vyhrážal sa mi a zastrašoval ma. Povedal, že by to zničilo jeho kariéru a okrem toho čaká s manželkou dieťa. O tejto hroznej skúsenosti som sa však nakoniec rozhodla prehovoriť. Ako si môžu slávni chlapi myslieť, že toto správanie je v poriadku? Jeho meno nepoviem, pretože to nie je o nás dvoch. Je to o tom konečne strhnúť pozornosť verejnosti na tento závažný problém,” dodáva dnes už bývalá futbalistka, ktorá momentálne účinkuje v reality show The Bachelor.

Alexandra Nord

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.