Filmy pre dospelých nám často ukazujú Japonky ako nadržané ženy s neustálou túžbou po posteľných hrátkach. Zdá sa však, že realita je celkom iná. Vraví o tom štúdia, ktorá skúmala, v akom veku „to“ skúšajú Japonky po prvýkrát.  Výskumy prieskumu potvrdili, že Japonci a Japonky sa do postele v skutočnosti vôbec nehrnú. Až 20 percent opýtaných vo veku 25-29 sa totiž o se*uálny život nezaujíma takmer vôbec, respektíve len úplne okrajovo. Jedným z dôvodov môže byť fakt, že v krajine vychádzajúceho slnka sa v ostatných rokoch poriadne rozmohol trend péčkových videí. Druhá opýtaná skupina ľudí zas vraví o tom, že jednoducho čaká na ideálneho partnera.

Poniektorí ľudia, ako 41-ročný Takashi Sakai, dokonca ženú svoju zdržanlivosť do extrémov. „Nikdy som nemal ženu a ani po nej netúžim. Obdivujem ich, avšak nezaujímam sa o ne.“ Nuž, zdá sa, že dostať Japonku do postele nebude tak celkom jednoduché. Ak tak nabudúce vycestujete do Japonska, bodovať by ste možno mohli skôr u MILFiek.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt japan woman shock gif

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram, YouTube | GIF: reddit

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.