Svet spoznal nový zaujímavý vynález. Stala sa ním akási ústna vložka pre ženu, ktorá má mužovi umocniť zážitok z dokonalého orálneho uspokojenia. Akým spôsobom ale bude vložka Fellatio Modification Project fungovať?

Je to jednoduché. Špeciálna dentistická vložka funguje na doslova primitívnom princípe, presne totiž kopíruje tvar hornej čeľuste. Čo to znamená? Gélová vrstva obalí ženské zuby a zabráni tak nepríjemnému kontaktu s mužským penisom pri orálnom uspokojovaní. Naopak, stredná časť aplikátora priliehajúca k hornému podnebiu je vybavená špeciálnymi gélovými výčnelkami, ktoré majú zvýšiť dráždenie žaluďa.

Kchuang-I Kchu, taiwanský tvorca ústnej vložky pôsobiaci v Holandsku, vidí vo svojom projekte obrovský potenciál. Fellatio Modification Project má byť totiž schopný prispôsobiť sa každému tvaru hornej čeľuste a mužovi tak ponúknuť dokonalý zážitok pri orálnom uspokojovaní. Kchu ale myslí ešte o krok vopred. „Možnosť, že si ľudia v budúcnosti dokážu upraviť dĺžku a šírku jazyka, vďaka čomu by mohli dosiahnuť dokonalý cunnilingus, vidím celkom reálne,“ povedal.

Zdroj: Dazeddigital.com | Foto: Thetrentonline.com, Dazeddigital.com