Asi niet fanúšika hip-hopu, ktorý by nemal rád a necenil legendárneho Eminema. V posledných hodinách obletela raperský svet smutná správa, že obľúbený hudobník prišiel o svojho biologického otca. 

Eminem je slávny americký raper, ktorého asi netreba nikomu bližšie predstavovať. Je o ňom už roky známe, že vzťahy v jeho rodine nie sú a nikdy neboli práve ideálne. Obzvlášť komplikovaný vzťah mal so svojimi rodičmi. Jeho biologický otec Marshall Bruce Mathers ho opustil, keď mal 6 mesiacov a ich vzťah sa podľa všetkého nikdy nedokázal naplno napraviť. Zahraničné médiá teraz informovali o tom, že Eminemov otec zomrel vo veku 67 rokov na infarkt.

Podľa správ na portáli The Sun mal Eminemov otec v čase, keď ho ako bábätko opustil, 24 a problémy s alkoholom. Počas puberty a dospievania sa Eminem údajne snažil s otcom skontaktovať a podľa jeho matky písal otcovi desiatky listov, ale tie sa vracali späť ako nedoručené.

O niekoľko rokov neskôr, keď sa Eminem stal celosvetovou superstar, mu jeho otec cez médiá odkázal, že nechce od neho nič, len raz ho objať, ospravedlniť sa mu a povedať mu, že ho má rád. Či k tomu niekedy skutočne prišlo, to už vie len samotný Eminem. Úprimnú sústrasť, legenda!

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto|Video: YouTube