V nedeľu 10. marca sa v skorých ranných hodinách po štarte z letiska v meste Addis Abeba zrútilo lietadlo a táto tragédia si vyžiadala viac ako 150 ľudských životov. Na palube sa nachádzali aj slovenskí cestujúci a už boli zverejnené mená všetkých štyroch slovenských obetí. 

Ako iste mnohí viete, na našom magazíne sa snažíme vyhýbať negatívnym správam, ale v nedeľu nastalo v Etiópii obrovské nešťastie, ktoré nenechalo chladným asi nikoho z nás. Obrovská letecká tragédia v hlavnom meste Etiópie Addis Abeba, ktorá sa udiala v nedeľu 10. marca, totiž zasiahla aj Slovensko, pretože na palube boli štyria naši krajania.

Pred pár hodinami bolo zverejnené, že traja zosnulí boli rodinou poslanca NR SR Antona Hrnka, konkrétne išlo o jeho manželku Blanku, syna Martina a dcéru Michalu.Teraz je už známe aj meno poslednej obete a je ňou Danica Olexová, ktorú možno viacerí z vás poznajú. Ide totiž o rozvojovú pracovníčku a projektovú manažérku Dobrej noviny. Všetkým pozostalým prajeme úprimnú sústrasť.

Prvými zverejnenými obeťami boli členovia rodiny poslanca Antona Hrnka.
Štvrtou slovenskou obeťou tragédie bola obľúbená charitatívna pracovníčka Danica Olexová z Dobrej noviny.

Foto: Twitter, Facebook/Dobrá Novina, Facebook/Anton Hrnko

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D