Celkom obľúbeným športom modernej internetovej éry sa stalo posielanie nahotiniek cez rôzne aplikácie či sociálne siete. Stovky Sloveniek však na toto svoje „hobby“ doplatili, pretože ich súkromné nahé fotky sa objavili na verejnej webovej stránke!

Stovky slovenských žien čelia obrovskému problému, s ktorým sa už aj obrátili na políciu. V priebehu posledných pár týždňov totiž nejaký „dobráčisko“ ukradol nahé fotky slovenských žien a dievčat, ktoré tieto dámy posielali cez službu Messenger. Ich nahotinky boli následne uverejnené na verejnej webovej stránke, kde boli bez cenzúry ukázané ich odhalené telá, ale i tváre.

Medzi poškodenými sa majú nachádzať mladé mamičky, vydaté ženy, ale aj násťročné dievčatá. Podľa reportáže TV Markíza sa stovky žien už obrátili na políciu, ale zatiaľ nebolo vznesené obvinenie voči žiadnej konkrétnej osobe.

Jedna zo žien, ktorej boli odcudzené intímne fotky, tvrdí, že si ich dokonca z Messengera aj vymazala. Ako sa ale ukázalo, ani to však neznamená, že sa k nim šikovní hackeri nedokážu dostať. Žiaľ, pre tých, ktorí by si tieto fotky z edukačných dôvodov radi pozreli, daná stránka je podľa našich informácií už z internetu vymazaná.

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram (fotky sú ilustračné)