Len nedávno sa objavila informácia, že UFC obmedzí činnosť McGregora a Nurmagomedova na niekoľko mesiacov za ich vyvádzanie počas UFC 229. Promotér Dana White však už teraz chystá veľký večer, na ktorom sa majú objaviť obaja títo hviezdni bojovníci! 

White by chcel pripraviť večer, počas ktorého by sa proti sebe postavili Conor McGregor a Donald “Kovboj” Cerrone. Ten má profesionálnu bilanciu 35-11 a údajne si s McGregorom dokonca už aj volali, no a navzájom sa pravidelne podpichujú cez sociálne siete. White vidí tento zápas reálne aj preto, že Conor vraj nemal nikdy problém nastúpiť proti hocijakému bojovníkovi, ktorého mu organizácia vybrala. A duel s “Kovbojom” by bol obrovskou zábavou, pretože fanúšikovia UFC vedia, že každé stretnutie, na ktoré tento chlapík nastúpi, má veľké grády.

Donald “Cowboy” Cerrone najlepšie momenty

Vrcholom tohto večera by však bol titulový zápas, ktorý si prajú azda všetci praví fanúšikovia UFC. Proti sebe by sa mali postaviť Khabib Nurmagomedov a Tony Ferguson. Ferguson si drží neporaziteľnosť už 11 zápasov po sebe a naposledy prehral ešte v roku 2013. Jeho celková bilancia v profi zápasoch je 24 víťazstiev a iba 3 porážky (z toho len jedna v UFC).

Mnohí tvrdia, že rodák z Kalifornie si za svoje dlhoročne kvalitné výkony a skvelé výsledky už zaslúži zápas o titul. Ich vzájomný duel s Khabibom bol už aj niekoľkokrát naplánovaný, no vždy to stroskotalo kvôli zraneniam, či iným záležitostiam. Kedy teda, ak nie teraz? Víťazi oboch súbojov by podľa organizátorov mali potom nastúpiť proti sebe, takže v hre je stále aj odveta medzi Khabibom a Conorom. Ale to by najprv museli poraziť svojich najbližších súperov, ktorí sú taktiež hladní po víťazstvách.

Tony Ferguson najlepšie momenty

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, YouTube