Väčšina športových fanúšikov určite dôverne pozná meno Tyson Fury. Britský boxer zožal najväčšiu slávu v roku 2015, keď v ringu zdolal slávneho Klička. Dnes je však z 29-ročného šampióna úplne iný chlap!Tyson Fury sa pred dvoma rokmi stal šampiónom v ťažkej váhe, keď zdolal legendárneho Ukrajinca Vladimíra Klička. Po tomto veľkolepom súboji mala prísť odveta, ale tá sa napokon nekonala, pretože Brit ukončil svoju profesionálnu kariéru. Namiesto očakávaného súboja Kličko vs. Fury sa tak fanúšikovia boxu dočkali veľkolepej pästnej výmeny medzi Kličkom a Anthonym Joshuom.

Tyson Fury len pred pár týždňami oslávil 29 rokov, ale dnes už vôbec nepripomína niekdajšieho šampióna. Športové stránky totiž oblieta fotografia, na ktorej je britský boxer zjavne mimo formy a je viac ako pravdepodobné, že sa už nikdy do profesionálneho ringu nevráti.

Tyson Fury kedysi

Tyson Fury dnes

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D