Každý šofér sa už dostal do situácie, keď sa mu vďaka niektorým spoluparkujúcim občanom, ľudovo povedané, “mozog zastavil”, alebo mu aspoň navrela fialová žila na krku. Za všetko môžu blbci nerešpektujúci žiadne pravidlá nerešpektujú

Na vodičov, ktorí oberajú o parkovacie miesta invalidov, si posvietila skupinka na čele s Janom Michalovičom – českým YouTube pranksterom. Naštvaní chalani to chceli dať vyžrať všetkým vodičom ignorujúcim základný morálny kódex a raz a navždy im ukázať, že na miestach určených pre zdravotne postihnutých sa jednoducho neparkuje.

Chalani si najprv vyhliadli obeť, šoféra, ktorý zaparkoval na mieste pre invalidov bez preukazu ZŤP. Pokiaľ si muž išiel vybaviť, čo potreboval, partia sa presunula k jeho autu a začala ho celé oblepovať veľkými modrými nálepkami s textom “Parkujem ako p..a”. Keď sa chlap vrátil ku svojmu odparkovanému tátošovi, nebol zrejme dvakrát nadšený. Jeho auto bolo úplne celé polepené nálepkami s vulgárnym odkazom.

Aj keď išlo o vtip s morálnym podtextom, ktorý poukazuje na neohľaduplnosť mnohých držiteľov vodičského preukazu, v komentároch k videu sa ľudia nelichotivo vyjadrujú aj na adresu samotného YouTubera Michaloviča. Diskutujú o tom, že prank na drzého vodiča sa im akosi nezdá a celú nahrávku považujú za obyčajný fake.

Zdroj/Video: YouTube | Foto: giphy, YouTube