Rodičia nás učili, nech sme úprimní a neklameme. Jeden Angličan si to zobral k srdcu a keď mal príležitosť zúčastniť sa trojky, pekne svojmu šéfovi napísal, že ďalší deň do práce nepríde, pretože trojka sa skrátka neodmieta. Priority, páni. Priority.

Ross mal prísť na svoju prvú šichtu do klubu Filthy, kde ho mali zaškoliť, avšak keď dostal príležitosť na trojku, napísal šéfovi takúto správu: “Hej šéfe, vieme, že zajtra je prvá šichta, ale mám tu dve zlatíčka z univerzity a nebudem môcť prísť na zaškolenie o desiatej. Sám vyzeráš ako top jeb*č, tak dúfam, že chápeš moju situáciu. Ak nie, tak ďakujem za príležitosť, no muž musí urobiť, čo muž musí urobiť.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Šéfko, nevedel, ako má na takúto prekvapivú správu reagovať, tak si z nej urobil screenshot, ktorý zavesil na Facebook, kde nechal zákazníkov rozhodnúť o Rossovom osude. Mali na výber medzi a) vyhodiť ho b) poslať správu jeho matke a c) nech kúpi kolegom obedy. Mladý kanec si tak nakoniec prácu udržal, avšak všetkým kolegovcom musel kúpiť na obed sendviče.

Sex v trojke

Zdroj: menshealth.com | Foto: Depositphotos.com, Facebook, giphy.com