V dnešnej dobe existuje obrovské množstvo aplikácií, vďaka ktorým sa vieme dostať pohodlne domov. Jednou z nich je aj celosvetovo známy Uber, ktorý sa rozhodol využiť istý muž v Indii. Na túto jeho cestu však pravdepodobne tak skoro nezabudne! 

V hlavnom meste Indie (Nai Dillí) sa nedávno stal zaujímavý prípad. Chlapík menom Surya Oruganti sa rozhodol využiť služby aplikácie Uber, aby sa mohol čo najrýchlejšie dostať domov. Hneď po tom, čo jeho šofér pristavil auto na letisku, však zbadal, že niečo nie je v poriadku. Vodič auta bol už na pohľad výrazne pod vplyvom alkoholu a preto sa Surya rozhodol ho presvedčiť, aby si oddýchol a celých 30 kilometrov domov si odšoféroval sám!

Samozrejme to všetko nezabudol zdokumenovať aj na Twitteri, vďaka čomu sa to dostalo priamo k správcom aplikácie Uber, ktorí mu odkázali, že nebolo zodpovedné to riešiť takýmto spôsobom a majiteľovi auta odobrali licenciu. Tento prípad je v Indii momentálne veľmi aktuálny a ľudia kritizujú veľkú nezodpovednosť niektorých šoférov. Aj samotný Surya je rád, že včas prišiel na to, v akom stave sa šofér auta nachádza, pretože to celé mohlo dopadnúť omnoho horšie.

Uber opitý šofér

Uber opitý vodič

Foto: Twitter, YouTube