Internet je plný hejterov a stalkerov, ktorí radšej sledujú a komentujú životy iných, než by sa venovali tomu svojmu. S jedným takýmto týpkom sa dostala do konfliktu aj 20-ročná mamička Aimee Wood. Chalanisko jej napísal, nech schová tie svoje ovisnuté kozy. Ona ho kráľovsky odfajčila!Aimee Wood je 20-ročná slečna z anglického mesta Manchester, konkrétne zo štvrti Tameside. Táto mladá maminka, podobne ako veľa iných, často pridáva na Facebook fotky a zážitky so svojim dieťaťom. Keďže jej dcérka menom Nova je ešte stále len niekoľkomesačná, Aimee ju, samozrejme, dojči, pričom na “fejsbúčik” veselo postuje aj fotky z kŕmenia.

Jednému z Aimeeiných facebookových priateľov to však už išlo poriadne na nervy, preto jej poslal veľmi nepríjemnú správu. „Schovaj si tie sku*vené kozy! Vidím ich každý deň. Nemám nič proti dojčeniu, vlastne by som sa sám rád pohral s tvojimi prsiami, ale netreba to preháňať. Ľutujem tvoje dieťa, keď dospeje a zistí, že jeho matka zdieľala na sociálnych sieťach fotky svojich ovisnutých pŕs!”

Krásna mamina sa ale nenechala odradiť a týpka odfajčila jedinou fotkou. Na nej, samozrejme, dojčí svoju dcérku Novu a internetovému trollovi posiela vztýčený prostredník.

Krátko po tom, čo bola táto konverzácia zverejnená v najväčších britských médiách, Aimee sa stala hrdinkou mamičiek a zrazu jej rapídne narástol i počet followerov. Pokérovaná ružovláska tak na sociálne siete aj naďalej hrdo pridáva fotky, na ktorých dojčí svoju dcéru.

Celú fotku Aimee Wood, ktorou odfajčila internetového trollla, si môžete pozrieť — TU

Zdroj: Goodtoknow.co.uk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D