Na instagramovom profile rapera Rytmusa sa neustále niečo deje. Zamilovaný Patrik pridáva pravidelne príspevky, v ktorých ospevuje lásku ku svojej manželke Jasmine Alagič Vrbovskej. A pod posledný taký sa vyjadril aj jeden z jeho sledovateľov, ktorý však asi rapera nemá veľmi v láske!

42-ročný Rytmus sa počas víkendu rozhodol verejne ospravedlniť všetkým chlapom, ktorým sa v minulosti posmieval za lásku k ich ženám a za to, že boli hrdí na manželky nosiace ich meno. Išlo o ďalší z láskyplných príspevkov, ktoré raper v poslednom období pridáva pravidelne, a tento si taktiež získal obrovskú podporu jeho sledovateľov. Vyše 60 000 lajkov a tisíce obdivných komentárov hovoria za všetko, no našli sa aj takí, ktorí mali za potrebu Rytmusovi vyjadriť svoje nesympatie.

Jeden z komentárov obsahoval slová od týpka, ktorý síce úspešného rapera viditeľne v láske nemá, no aj tak ho s obľubou sleduje a komentuje jeho príspevky. V jeho komentári stálo: „Ja ťa nemusím, ale rešpekt!“. Keby niekto čakal, že to ostane bez Rytmusovej odozvy, tak sa veľmi mýlil a raper na to pohotovo zareagoval spôsobom jemu vlastným: „Mám ťa v pi*i, ale pokorne ďakujem“.

Foto: Instagram/Rytmusking