Spevácke dvojičky Veronika a Daniela Nízlové (33) pôsobia na našej hudobnej scéne už dlhé roky a stále ju majú čím obohatiť. Ich nový videoklip však spustil okrem množstva pozitívnych reakcií aj neočakávanú vlnu kritiky!

Na nový hit speváckeho dua TWiiNS sa ich fanúšikovia dlhšie tešili a podľa prvotných záberov z natáčania sa dalo čakať, že to bude opäť poriadne horúce. Dievčatá v klipe na skladbu s názvom Que Me Gusta totiž pritvrdili a sporo odeté predviedli zvodné tanečky, pri ktorých nechýbajú ani detailné zábery na ich odhalené krivky. Samozrejme, drvivú väčšinu chlapov tým potešili, keďže pekne vrtiace sa baby do rytmickej hudby sú presne to, čo takmer každý od letného hitu očakáva.

Našli sa však aj takí, ktorým to už až tak po chuti nebolo a tvrdia, že to už hraničí so skutočnou erotikou a odporúčajú TWiiNS-kám trošku spomaliť. Nuž, keby aj, takto predsa vyzerajú klipy mnohých svetových hviezd, tak prečo by sa pekné baby na Slovensku nemohli trošku inšpirovať? Spomínané video si môžete vychutnať nižšie a posúďte sami!

TWiiNS – Que Me Gusta

Foto|Video: Instagram/TWiiNS, YouTube/PanikRecordsTube