Vyzerá ako bábika… Je dokonalá… Aj takýmito obdivnými výrokmi častujú fanúšikovia na sociálnych sieťach černošskú krásku Lolu Chuil. Ešte len 16-ročná čokoládová slečna je označovaná za černošskú Barbie alebo čiernu Hannah Montanu.

Lola svojimi fotografiami očarila celý internet. Nie je to však typická extrovertka, ktorá by sa na sociálnych sieťach delila o každý svoj krok a svoje selfíčka zverejňovala ako na bežiacom páse. Práve naopak, statusy pridáva len sporadicky a o svoje súkromie sa veľmi deliť nechce. Ak už niečo uverejní, väčšinou pridáva motivačné frázy, ktorými chce inšpirovať iné černošské ženy a podporiť ich v tom, aby boli sebavedomé a vážili si samé seba. Tak čo poviete na túto rozkošnú čokoládku? Nie je doslova na zožratie?

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.