Začnime faktami: ženy majú obrovské množstvo chýb. My teda tiež nie sme dokonalí, ale o nás tu momentálne naozaj nejde :) Predsa len, čo ak žena, pri ktorej sa (takmer) každé ráno budíte, je presným opakom dokonalosti a vyciciava z vás život? Potom je čas na evakuáciu a nový začiatok. Pozrite, aké zásadné dôvody na útek musíte zvážiť.

Je to herečka

Nemyslíme povolanie, herečku by ste doma určite chceli, väčšinou sú atraktívne a žiadané, ak nie sú z filmov pre dospelých, verejné pieskovisko by ste v posteli nechceli. Herečkou myslíme ženu, ktorá vám doma alebo aj na verejnosti vie zahrať pekné divadielko, v skratke, je to maska. Tvári sa aká je sladučká, medová, no pri tom je to skrytá mrcha. Ak vám navyše v reštaurácii spraví scénu, ruky preč od nej.

Nemôžete zniesť jej kamarátky

Nemusíte byť najlepším priateľom jej kamošiek, ale ak tie suky fakt neznesiete a ony neznesú vás, niekde je chyba. Platí staré známe – vrana k vrane sadá. Ak je okolo tej vašej hrdličky priveľa skazených vrán, zrejme ste si iba nevšimli skutočnú farbu jej peria. Nemôžete vystáť jej kamarátky? Onedlho budete mať rovnaký pocit aj z nej

Všetci jej ex sú debili

Prečo si myslíte, že o vás hovorí alebo bude hovoriť inak? Je možné, že žiaden chlap pre ňu nie je dosť dobrý, hoci aj ona má kopu chýb. Zrejme si iba nedokáže vážiť, čo má. Nečakajte, kým sa v jej očiach zmeníte na rovnakého debila aj vy. Urobte ho zo seba hneď, tým, že ju odkopnete prvý. Určite si ľahko nájdete inú ranenú labuť, ktorá nebude nadávať na všetko živé.

K čašníkom sa správa ako k handrám

Správa sa k cudzím ľuďom nedôstojne a povýšenecky? Počkajte si, keď ju prejde úvodná eufória z vášho vzťahu, čaká podobné zlo aj vás. Budete jej sluhom, nulou, nikým a ničím. Dajte zbohom tej bezchrakternej osobe a bežte utešiť čašníčku, ktorú pri večeri urazila.

Ona je tá princezná

Vo vzťahu nie ste vy dvaja, ale je ona a potom vy sám. Niečo nie je v poriadku. Možnosti sú dve, našli ste si rozmaznanú dcérenku, ktorej výchova bola fatálne zanedbaná a mladá dostala všetko, čo chcela, alebo možnosť druhá je, že ste sa spriahli s egocentrickou bosorkou.

arguing

Hádate sa, stále

Nie je nič zlé na občasných nezhodách vo vzťahu, sme ľudia, máme odlišné názory, občas sa tie naše s názorom partnerky nezhodnú. Ak však máte hádky na dennom poriadku, treba pouvažovať o zmysle vzťahu. Vedci tvrdia, že v partnerskom vzťahu by mal byť pomer pozitívnych a negatívnych chvíľ minimálne 5:1 v prospech pozitívnych. Ak je pomer výrazne naklonený k hádkam, váš vzťah má problém.

Naštve sa vždy, keď idete s kamarátmi

Nie ste jej majetok! Uvedomte si to a musí si to uvedomiť aj ona. Ak vás chce len pre seba a to aj v zmysle, že nebudete mať kamarátov a ona bude jediným bodom vášho života, bežte, čo vám nohy stačia. Výraz pod papučou by bol slabým odvarom toho, čo by vás čakalo. Spamätajte sa, kým je čas.

Neospravedlní sa za svoje chovanie

Navrieskala na vás v reštaurácií, vytrhla vám telefón z ruky, keď ste si dohadovali večernú terapiu v krčme, prepla vám futbal na telenovelu a pohádali ste sa. Hádali ste sa do úplného vyčerpania, ona si ľahla spať, vy znechutený na gauč do obývačky. Ráno sa tvári, akože nič a idete ďalej. Je to podľa vás v poriadku? Nie je!

Nevychádza so svojou rodinou

Chápeme vás. To, že vaša partnerka nie je v kontakte so svojou matkou je váš splnený sen, nemáte svokru. Na prvý pohľad dokonalé, ale ak nevychádza doslova s nikým, niekde je problém. Znovu vám dáme dve možnosti. Buď je vaša partnerka bezcitná, a preto s nikým nevychádza, alebo ste miliardár a jej skromná rodina sa s týmto faktom nedokáže zmieriť a odvrhne ju. Ktorá možnosť vyhráva?

Nezdieľa s vami podstatné informácie

Povýšili ju, ide to osláviť s kolegyňami a vám akurát tak ovracia nové mokasíny. Kúpi si nové auto a vy to zistíte, až keď nacúva do vášho starého a naštvane sa opýta, prečo parkovalo práve v ceste tomu jej novému. Nemáte pocit, že by ste mali vedieť o podstatných novinkách v jej živote? Ak neviete, asi nie ste súčasťou jej sveta až tak, ako ste si mysleli.

Páni, hlavne žiadna panika. Ak vaša partnerka nebodaj spadá do niektorého zo spomenutých problémov, nie je dôvod na neuvážený rozchod. Skúste hľadať riešenia, diskutovať. Ak to nepôjde, “tak to pochop, už je koniec”. Rýb v jazere je dostatok a hák máte dosť veľký. Netreba sa trápiť v jednom bode. Hlavu hore.