Trom mladým Britkám hrozí trest odňatia slobody za bizarný se*uálny rituál, ktorý vykonali na mladom 20-ročnom futbalistovi po tom, čo ho opili úplne na mol a všetko si natočili na video!

Ženy Brogan Gillardová (26), Paige Cunninghamová (22) a Shannon Jonesová (20) si svojím zvráteným činom poriadne zavarili. Tieto dámy z britského mesta Barrow-in-Furness sa počas nedávnej noci vybrali na diskotéku, kde stretli neznámeho mladíka. Bol ním iba 20-ročný futbalista (z právnych dôvodov jeho meno nemôže byť zverejnené), ktorého sa rozhodli pozvať do domu jednej z nich.

Samozrejme, ten s vidinou zábavy s tromi mladými ženami neváhal a ponuku prijal. Tu už slečny svoju obeť nadájali vodkou dovtedy, kým mladík nebol úplne na mol. A potom už prišli bizarné „orgie“! Trojica ležiaceho futbalistu vyzliekla donaha a najstaršia Brogan Gillardová mu do zadku strčila nožnice. Mladíkovi nakoniec ostrihali vlasy, nakrájali na neho krúžky cibule a tancovali okolo neho. Keď sa obeť spamätala, cítila bolesť v pozadí, no našťastie neutrpela žiadne vážnejšie zranenie. Nezvratným a usvedčujúcim dôkazom je video z tejto cibuľovej seansy, ktoré ženy samy natočili. Súd s trojicou zvrátených žien prebehne v januári a pravdepodobne budú zaradené na zoznam se*uálnych delikventov.

P.S.: Cibuľa? To ako vážne?

brogan gillard
Brogan Gillardová, žena, ktorá sa rada hrá s nožnicami a cibuľou…

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Facebook