Hahaha! Tak toto nás teda pobavilo. Určite ste aj vy nedávno zachytili príbeh okolo dvoch vychýrených slovenských spevákov Samuela Tomečka a Pavla Hammela, ktorí bez okolkov vystúpili na nejakých oslavách MDŽ organizovaných vládnou stranou Smer, a to aj napriek tomu, čo Slovenskom v dnešných dňoch otriasa. Dvojnásobná úkladná vražda dvoch mladých a nevinných ľudí.

Po tom, ako Tomeček a Hammel hudobne vystúpili na pódiu v rámci osláv MDŽ, sa na nich spustila kvalitná sprška kritiky. Obaja borci sa však bránia a údajne do toho ísť museli. OMG! Aké trápne!

“Mali sme podpísanú zmluvu, a to by ste si ju museli podrobne naštudovať, aby ste pochopili, že to proste z mojej strany nebolo možné zrušiť. Osobne si myslím, že aj keď je to naozaj veľká tragédia, tak život sa asi úplne zastaviť nemôže a už sa treba pomaly sústrediť na iné veci,” vyjadril sa Pavol Hammel pre Topky.

“Aj mňa ako človeka, ktorý žije na Slovensku, sa to veľmi dotklo. Svoju účasť na koncertoch v súvislosti s okolnosťami, ktoré sa stali, som, samozrejme, zvažoval. Nakoniec sme v nadväznosti na zmluvné podmienky, ktoré dodržiavame, s kapelou na akcii vystúpili,” vysvetlil svoje vystupovanie na oslavách Tomeček.

Myslíte si, že boli koncerty týchto dvoch slovenských spevákov na Ficovom podujatí správnym krokom? Napíšte nám na Facebooku do komentára pod tento článok.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook