Sobotňajší večer patril v televízii Joj kontroverznej zoznamke Take Me Out, ktorá u divákov nezožala veľký úspech. Terčom kritiky je najmä pointa celej šou, ako aj umelo pôsobiace dievčatá. Tentokrát ale “zahviezdili” i samotní chlapi.Aj keď sa doteraz kritika vzťahovala najmä na dievčatá, ktoré sa divákom zdajú vyumelkované, preplastikované a príliš namaľované, treba priznať, že ani chlapská časť súťažiacich nebola vybraná z výkladnej skrine. Chlapi uchádzajúci sa o priazeň mladých žien totiž posledne tiež príliš nezahviezdili a ak by nejaký z nich balil dievča mimo šou, zrejme by skončil sám so svojou pravačkou.

Pozvať dievča na rande a po pár sekundách sa priznať, že nevie, ako sa volá, je trapas prvej triedy. Dievčina (nevieme, ako sa volá:D) to dala týpkovi poriadne vyžrať a vystúpila z auta, čím bolo rande raz dva vybavené. Za zmienku stoja aj všetci machovia, ktorí do Take Me Out prišli skôr spoznať sami seba z jednotlivých kamerových uhlov. Šancu na rande majú jedine tak s podobne zmýšľajúcou dievčinou a to nechceme vidieť tú raňajšiu bitku o zmatňujúci púder.

Nedá nám ako bonus nespomenúť súťažiaceho Adriána, ktorý síce pochádza zo stredného Slovenska, no momentálne nasáva pach bratislavského veľkomesta. Jeho štýlové červené nohavice s veľkým podielom elastanu dostali počas večera poriadne zabrať, keď sa mladý muž rozhodol, že dievčatá zaujme početnými otočkami a nekoordinovaným pohybom tela. Výraz tváre mladíka hovoril skôr Take Me In. V snahe zabodovať sa však Adrián rozhodol vsadiť aj na svoj najväčší tromf – spev. Po odspievaní hitu Joža Ráža v prevedení pre už nikdy nepočujúcich sa ale dočkal nemilého prekvapenia. Stolíky nekompromisných dievčat zasvietili na červeno, a to už bol pre vysmiateho Aďa signál na odskackanie do zákulisia. Aby sme nevyzerali ako necitlivé hovadá, treba uviesť, že už od začiatku sa od smiechu uj*bávali aj baby a bolo jasné, že tento chalan sa na svoje rande nedostane.

Adriánovu šou si môžete pozrieť od 33. minúty

Zdroj | Foto: joj.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Retro
Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.