Viacerým fanúšikom sa nepáčilo arogantné správanie ruských hokejistov počas MS 2019. Hoci hviezdny tím túžil po zlate, musí sa uspokojiť len s bojom o tretie miesto. Veľkému výsmechu fanúšikov teraz čelí najmä Alexander Ovečkin.

Pred semifinálovým zápasom medzi Ruskom a Fínskom mnoho ľudí favorizovalo na výhru Rusov. Fíni hrali počas celého turnaja veľmi sympatický hokej, ale predsa len každý očakával, že hviezdami nabitá “Zborná” ukáže svoju silu. Opak bol pravdou a spolu so svojimi spoluhráčmi vyhorel aj hviezdny snajper Alexander Ovečkin, ktorý sám spálil niekoľko šancí.

„Až po finále!“

Ešte väčšia blamáž ako prehra s Fínskom je však pre mnohých až prílišné sebavedomie ruských hráčov. Výsmechu od fanúšikov teraz čelí najmä spomínaný Ovečkin, ktorého v mixzóne ešte pred semifinále žiadali hneď traja ruskí novinári o rozhovor. Kapitán Washingtonu ich ale odbil so slovami: „Až po finále!“ Ako už určite viete, do neho sa Rusko nedostalo, pretože Fini ich hviezdnu ofenzívu doslova vymazali a vyhrali 0:1.

Zdroj: Twitter/Tomas Prokop | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D