Celý svet oslavuje športový sviatok, ktorý nám priniesol zápas Floyda Mayweathera a Conora McGregora, no my sme sa rozhodli upriamiť svoju pozornosť tak trochu ďalej. Od čias, kedy sa Conor McGregor objavil na scéne zmiešaných bojových umení, žne síce neuveriteľný úspech, avšak v histórii UFC sa predsa len našlo niekoľko borcov, ktorí ho dokázali prekonať!

Počas svojej fenomenálnej kariéry v profesionálnom UFC okúsil Conor Mc Gregor trpkú chuť porážky len trikrát a vždy jeho premožitelia použili jednoduchý trik, lepšie povedané, jednoduchú techniku. Každý z nich totiž zdolal Conora na zemi! Komu sa teda podarilo írskeho borca prekonať?

Artemij Sitenkov

Po prvý raz okúsil Ír drsnú prehru ešte na počiatku kariéry, kedy ho v oktagone nekompromisne prevalcoval Artemij Sitenkov. Pre McGregora bol tento zápas doslova budíčkom, keďže až do tohto času prakticky Jiu-Jitsu netrénoval.

Joseph Duffy

Po druhýkrát utrpel prehru v roku 2010, kedy ho zdolal vlastný krajan Joseph Duffy, a ako inak, znovu to bolo v boji na zemi. Jospehovi sa podarilo Conora dostať do škrtiaceho chvatu.

https://www.youtube.com/watch?v=lkjwIZhT5hg

Nate Diaz

Poslednú porážku uštedri McGregorovi v roku 2016 Nate Diaz. Nateovi sa podarilo Conora dostať do veľmi problematického škrtiaceho chvatu, čo ho prinútilo zápasu sa vzdať!

https://www.youtube.com/watch?v=CIUyBab3OY8

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube