Mala iba 26 rokov! Pri víkendovej autonehode v Nučiciach pri Prahe prišla o život známa česká fitness modelka, ktorej sa stal osudným náraz do stĺpa vo vysokej rýchlosti.

Obeťou autonehody pri Prahe sa stala krásna fitness modelka Nikol Jánská. Podľa predbežných policajných správ bola na vine vysoká rýchlosť. Fitnesska sedela na mieste spolujazdca a údajne ju usmrtili drevená hranoly, ktoré boli uložené v zadnom priestore auta, a po náraze vplyvom zotrvačnosti pokračovali smerom do kabíny. Či mal šofér (24) alkohol v krvi, ukážu až krvné testy. Dychovej skúšky po nehode nebol schopný.

26-ročná rodáčka z Opavy sa úspešne zúčastnila rôznych súťaží fitness i Miss bikini fitness, pričom sa niekoľkokrát vo svojej kategórii postavila na stupne víťazov.

“S Nikol som naposledy hovoril asi pred dvoma rokmi, keď plánovala svoj návrat do súťaží. Bola to mimoriadne dievča, ktorá nikdy nekazila žiadnu zábavu. Žila naplno a pre jej veselú povahu ju mal každý rád,” povedal pre blesk.cz známy kulturista Stanislav Pešáť, majiteľ fitnes PEPA, v ktorého farbách Nikol roky súťažila.

Nikol Jánská

Zdroj: Blesk.cz Foto: Instagram, Facebook