Od smrti bývalého vodcu teroristickej skupiny Al-Káida Usámu bin Ládina uplynulo už šesť rokov, no na svetlo sveta stále prenikajú informácie o tomto kedysi najhľadanejšom mužovi sveta.Usáma bin Ládin, ktorý má byť zodpovedný za útok na Svetové obchodné centrum z 11. septembra 2001 (o tom, či to tak naozaj bolo, si obraz vytvorte sami), bol zabitý 2. mája 2011 v pakistanskom meste Abbottabad, čo je asi 50 kilometrov od Islamabádu. Tam sa mal po dobu piatich rokov ukrývať v trojpodlažnom dome, ktorý bol obklopený miestami až 5,5 metra vysokým plotom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

CIA v posledných dňoch začala zverejňovať materiály z osobného počítača Usámu bin Ládina nájdeného v úkryte. K situácii sa vyjadril aj riaditeľ CIA Mike Pompeo: “Dnešné vydanie listov, videí, audiozáznamov a ďalších materiálov Al-Káidy poskytuje príležitosť pre americký ľud získať ďalšie poznatky o plánoch a činnosti tejto teroristickej organizácie.”

Medzi mnohými dôležitými informáciami, ktoré mohli byť nápomocné pri odhalení ďalších plánov teroristickej skupiny, sa našli aj veci, ktoré by bežný človek u tak obávaného muža určite nečakal. Usáma bin Ládin mal totiž podľa CIA vo svojom počítači diely z populárnej komédie Mr. Bean, obrovské množstvo častí Toma a Jerryho, rozprávky Udatné kuriatko či Mravec Z a aj virálne video “Charlie ma uhryzol do prsta”, ktoré do dnešného dňa dosiahlo takmer miliardu zhliadnutí.

“Charlie ma uhryzol do prsta”

Zdroj: Ladbible.com, YouTube.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).