Krásna Karolína sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v súťaži Česko Slovensko má talent ešte v roku 2012, no skôr ako speváckym umením na seba upozornila údajným vzťahom s jedným z porotcov – Jarom Slávikom. Pre producenta to bol po prevalení jeho gay-po*no minulosti ďalší veľký škandál, ktorý však hravo ustál a zblíženie sa so speváčkou dokonca ani nepopieral.Po skončení aférky sa Karolína z verejného života akosi vytratila a pripomenula sa až neskôr, keď si začala so synom Bolka Polívku, rovnako hercom, Vladimírom Polívkom, ktorého v súčasnosti možno vídať aj v úspešnom seriáli Českej televízie První republika. No ani tento románik Karolíne dlho nevydržal taktiež ako jej predchádzajúce úlety so slávnymi mužmi, medzi ktorých nepatril len spomínaný Jaro Slávik, ale aj šprintér a olympijský šampión Usain Bolt!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdá sa, že kráska si nedá pokoj, a keď nie je po ruke nikto slávny, použije aspoň ženské zbrane, aby na seba upútala akú-takú pozornosť. Tento raz sa jej to podarilo nahou fotografiou, ktorú zavesila na svoj Instagram, a veru, je sa na čo pozerať!

Karolína Krezlová

Exmilenka Jara Slávika Karolína Krezlová

Česko Slovensko má talent Karolína Krezlová

Milenka Usaina Bolta Karolína Krezlová

Vladimír Polívka a Karolína Krezlová

Syn Bolka Polívku Vladimír

Úplne nahú Karolínu si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)