Večer X fight nights priniesol okrem hlavného boxerského zápasu medzi rapermi Rytmusom a Marpom aj množstvo ďalších skvelých duelov. Jedným z nich bol zápas v MMA medzi legendárnym Karlosom „Terminátorom“ Vémolom a Flaviom Magonom z Brazílie. Divákov však omnoho viac dostalo to, čo sa dialo po ňom! 

Vémola svojho súpera absolútne zničil technickým K.O. už v prvom kole, keď ho nepríjemne dobil na podlahe klietky. Adrenalín s ním riadne pracoval aj po zápase, kedy sa okrem svojich neprajníkov rozhodol pustiť aj do jedného z hlavných aktérov večera Marpa. Povedal o ňom, že nie je schopný vyzvať „skutočné zviera“ a dokáže sa postaviť iba proti neskúsenému bojovníkovi. Karlos navyše vyjadril svoje sympatie smerom k Rytmusovi a vyzval divákov, aby mu v dueli zoči-voči Marpovi fandili.

Podľa svojich slov je Vémola pripravený sa českému raperovi postaviť čelom, ak sa mu podarí poraziť slovenskú rapovú legendu. A údajne je mu úplne jedno, v akom bojovom športe to bude a prispôsobí sa aj Marpovej váhe (do 82,5 kilogramov). Marpo sa totiž v minulosti vyjadril, že Vémola nie je komplexným zápasníkom. Uvidíme, čo na túto výzvu povie samotný raper, ktorému sa podarilo poraziť Rytmusa na body a tak by teoreticky mohol byť tejto výzve otvorený.

Foto: Instagram/KarlosVemola, Instagram/KarlosVemolaTeam, Instagram/Marpo