V poslednom období bolo okolo nášho bývalého futbalového reprezentanta Vladimíra Weissa ml. opäť poriadne rušno. Kontroverzný hráč s talentom od Boha sa totiž rozhodol skončiť s reprezentačnou kariérou pod vedením Pavla Hapala. To však jeho spoluhráči z klubu asi netušili! 

Na narodeniny mu totiž pred pár dňami venovali tortu v tvare slovenského reprezentačného dresu s jeho menom a číslom. Weiss však v reprezentácii skončil po poslednom zraze, keď ho tréner Hapal nepostavil ani na jedno z dvoch stretnutí Ligy národov. To hráča nahnevalo a v priebehu zápasu s Českom opustil striedačku bez vedomia trénera a po zápase vyhlásil, že sa pod jeho vedením už v drese Slovenska neobjaví.

Darček od spoluhráčov z Kataru bol teda trošku bizarný, no Weiss sa ním aj tak pochválil na svojej Facebookovej stránke. Niektorých ľudí to však nepotešilo a v komentároch mu dali opäť najavo, čo si o jeho rozhodnutí myslia. V prípade Vlada Weissa sa však podobným kontroverziám už vôbec nečudujeme, no k jeho 29. narodeninám mu prajeme všetko dobré!

Vladimír Weiss ml. darček k narodeninám

Foto: Facebook/VladimírWeissml., Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.