Skúsený španielsky stopér Sergio Ramos je už od roku 2005 stálicou Realu Madrid a v posledných rokoch je dokonca kapitánom “Pusiniek”. Posledný pamätník éry Galácticos je však podľa najnovších správ na odchode z klubu a fanúšikovia nemôžu uveriť tomu, ktoré tímy majú o neho záujem!

Sergio Ramos sa už dávnejšie vyjadril, že raz možno príde čas na jeho odchod z Madridu a svoju kariéru ukončí niekde inde. Zadák, ktorý začínal v tíme Sevilla FC, prišiel do Realu v roku 2005 a vypracoval sa tu v skutočnú superstar. Dnes má však už 33 rokov a a keďže v Reale Madrid sa podľa všetkého plánuje generačná výmena, aj kapitán má byť jedným z hráčov na odchode.

Podľa posledných správ má byť Ramos v hľadáčiku niekoľkých klubov z Číny, zaujímajú sa o neho ale aj tri európske veľkokluby. Juventus FC, Manchester United a Liverpool FC. Áno, čítate správne. Práve prestupová špekulácia spájajúca Ramosa s Liverpoolom spôsobila obrovský rozruch, pretože len málokto si dokáže predstaviť Ramosa v drese “The Reds”. Za všetko môže incident z minuloročného finále Ligy majstrov, kedy to bol práve súboj s Ramosom, po ktorom Mohamed Salah v slzách opúšťal trávnik.

Ramos Salah finále Ligy majstrov 2018

Len pre úplnosť dodávame, že podľa renomovaného futbalového webu Transfermarkt je súčasná trhová hodnota španielskeho stopéra na úrovni 30 miliónov eur. Naozaj si Zinedine Zidane nechá odísť svojho kapitána? Španielsky web AS tvrdí, že razantný stopér je už rozhodnutý. Ktorý klub si však Sergio Ramos vyberie?

Zdroj: As.com | Foto|Video: YouTube