Home Šport Toto nemôže byť pravda: Khabib tvrdí, že útok na neho zorganizovala UFC!

Toto nemôže byť pravda: Khabib tvrdí, že útok na neho zorganizovala UFC!

0
Toto nemôže byť pravda: Khabib tvrdí, že útok na neho zorganizovala UFC!

Aj napriek tomu, že sa mu podarilo zápas s McGregorom vyhrať, Khabib Nurmagomedov má írskeho zápasníka aj celú organizáciu UFC stále v zuboch. Pre ruskú televíziu nedávno vyhlásil, že o aprílovom útoku McGregora malo vedieť aj vedenie UFC! 

V apríli tohto roka priletel Conor McGregor do New Yorku, aby tam spoločne s ďalšími chlapmi prepadol autobus, v ktorom sedel Khabib Nurmagomedov spoločne so svojim tímom. Neskôr sa k tomuto skutku sám prihlásil na polícii a bol na niekoľko hodín zadržaný. Khabib sa k tejto udalosti vrátil v rozhovore pre ruskú štátnu televíziu.

Tam tvrdil, že organizácia UFC na 70% vedela o tomto útoku a snažila sa takto spraviť reklamu ich vzájomnému zápasu. Nechápe totiž tomu, ako je možné, že Conor sa spoločne so svojou partiou dostal cez ochranku na parkovisku, keď tá by ich mala dávno zastaviť. Dokonca si spomenul na to, že aj autobus, v ktorom sedeli, sa najprv pohol dopredu a potom zacúval naspäť rovno pred zúrivého McGregora. Prezident UFC Dana White takéto teórie už niekoľkokrát predtým rázne odmietol. Vojna medzi Khabibom a UFC však viditeľne naďalej pokračuje.

Conor McGregor útok na autobus

Zdroj: Mmajunkie.com | Foto|Video: YouTube