Poznáte ten pocit pri milovaní, keď vaša partnerka vydáva radostné zvuky a čím silnejšie kričí, tým si myslíte, že ste väčší borec? Možno vás sklameme, pretože najnovšie vedecké výskumy tvrdia, že ženy nestonajú od slasti!

Prečo ženy vydávajú rôzne zvuky či výkriky pri s*xe? Nie, nie je to kvôli tomu, že im to robí dobre. A odhalením pravdy možno utrpí vaše ego. Vedci Gayle Brewerová z University of Central Lancashire a Colin Hendrie z University of Leeds tvrdia, že ženy pri milovaní stonajú z rôznych dôvodov, no od slasti je to len minimálne.

Zo 71 se*uálne aktívnych žien, ktoré sa zúčastnili tejto štúdie, vydáva počas styku zvuky 66 % len preto, aby urýchlilii vyvrcholenie svojho partnera. Neuveriteľných 87 % žien tvrdí, že vzdychá len kvôli tomu, aby zvýšili partnerovo sebavedomie!

Výskum tiež hovorí, že ženy najčastejšie dosahujú orgazmus v čase predohry, no ich výkriky zväčša prichádzajú až počas styku tesne pred alebo zároveň s mužskou ejakuláciou. Z toho naozaj vyplýva, že zástupkyne nežného pohlavia chcú, aby sa ich partner cítil dobre, respektíve dosiahol vrchol.

Ďalšou dýkou do chrbta je tvrdenie, že ženy zvyknú hlasno vzdychať, aj keď sa pri se*e nudia, cítia sa pri ňom nepríjemne alebo sú unavené. Obrovský podvod! Ale aspoň prospešný pre obidve strany. No aby sme vás úplne nesklamali, dámy predsa len počas orgazmu vydávajú zvuky. Tieto vzdychy sú však podstatne tichšie. Takže ak budete nabudúce ostošesť nakladať svoju partnerku a ona bude pískať ako čajník, neverte jej ani slovo! A vlastne, vezmi to čert, aj tak sa to nám chlapom veľmi páči.

Zdroj: Maxim.com | Foto: Giphy.com