Khabib Nurmagomedov je bez pochýb velikánom súčasnej MMA, keď má po nedávnom fighte s Conorom McGregorom bilanciu 27:0. Jeho výhra však skončila v tieni pozápasových udalostí, kedy ruský zápasník preskočil klietku. Najnovšie video ale ukazuje jeho pravú tvár!

O zápase medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom sa už popísalo viac ako dosť. Všetci fanúšikovia vedia, že Rus prinútil Íra vzdať sa a následne nastalo doslova šialenstvo, kedy sa do šarvátky mimo klietky dostal Khabib, a naopak, v klietke bol napadnutý Conor.

Mnoho fanúšikov MMA po tomto incidente označovalo Khabiba za šialenca, ktorý nevie zvládať svoje emócie a podobne. Sám Rus sa na pozápasovom vyjadrení nechal počuť, že takto emotívne zareagoval kvôli urážkam od Conora a jeho tímu na svojho otca či vieru. Hoci podľa všetkého mu mal Conor počas zápasu povedať, že to bol z jeho strany iba biznis, Khabib to tak zjavne nevzal.

Nedávno sa stalo veľkým virálom na sociálnych sieťiach video, ktoré ukazuje zostrih Khabibovho správania po predchádzajúcich zápasoch v klietke. Ako na ňom môžete vidieť, skutočnou tvárou Khabiba Nurmagomedova je ukázanie rešpektu voči súperovi a fair-play.

Ktovie, ak sa raz naozaj dočkáme odvety medzi ním a Conorom, možno sa tiež stane taký malý “zázrak” a uvidíme aj od týchto dvoch po vzájomnom zápase podobné gesto športového uznania a rešpektu.

Khabib Nurmagomedov pravá tvár

Foto|Video: Twitter, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.