Richard Overton je najstarším žijúcim účastníkom druhej svetovej vojny, zároveň však aj najstarším žijúcim americkým armádnym veteránom. V máji tohto roku oslávil úctyhodných 110 rokov a za svoj dlhý život vďačí podľa vlastných slov hneď trom veciam, ktoré vás pravdepodobne prekvapia.Richard aj po 110 rokoch svojho života prekypuje optimizmom, ktorý by mu mohol závidieť nejeden z nás. Hoci si tento deduško prešiel už kadečím, vrátanie nezávideniahodnej situácie počas 2. svetovej vojny, umrieť sa ešte nechystá. Ako sám vraví, pri živote ho držia jeho tri verné lásky.

Možno sa budete čudovať, ale jeho žena nebude ani jednou z nich. Pod tromi láskami si totiž Richard predstaví svoje obľúbené cigary, fľašu whisky a parádnu zbierku zbraní. Nuž aj takto sa dajú tráviť nekonečné dni na dôchodku. Ostáva nám len veriť, že v máji roku 2017 oslávi Richard Overton aj magické 111. narodeniny.

Richard Overton a jeho „tri lásky“

Zdroj: Urbanleak.com | Foto: Statesman.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.