Seriál Oteckovia sa teší obrovskej obľube a jedným z jeho hlavných hrdinov je herec Marek Fašiang.Vedeli ste však, že ten má svojom boku naozaj krásku, ktorou je modelka Tereza Bizíková? Mladučká bruneta sa pred pár hodinami dokonca ukázala na Instagrame s kolegyňami len v tangách a hore bez.

Marek Fašiang je 33-ročný slovenský herec, ktorý sa okrem hrania venuje aj podnikaniu a je majiteľom, respektíve spolumajiteľom hneď niekoľkých kaviarní. Momentálne mu obrovskú slávu vyslúžila rola veterinára Tomáša v markizáckom programe Oteckovia, ktorý sa teší obrovskej priazni divákov.

Po jeho boku sa už niekoľko mesiacov objavuje krásna mladučká bruneta, ktorou je modelka Tereza Bizíková. Tá pracuje pre modelingovú agentúru Focus Model Management a cestuje po svete, pričom z času na čas nejaké zábery pridá aj na svoj profil na Instagrame.

Urobila tak aj nedávno, kedy zverejnila záber na pláži, na ktorom jej sekundujú ďalšie dve modelky. Hoci nie je na prvý pohľad jasné, ktorá z troch rajcovných krásavíc je ona, takýto výhľad na tri top zadočky určite ocení nejeden z vás.

Tereza Bizíková

Spomínaný záber nájdete –TU–

Zdroj: Cas.sk, Zivot.pluska.sk | Foto: Instagram/Bizikova_tereza