Rozdiely medzi mužmi a ženami sú jasné na prvý pohľad. Ale fakt je to aj v uvažovaní! Tento vtip vám presne predvedie, čoho sú ženy schopné pri hľadaní svojho dokonalého manžela!

Podnikateľ otvoril nové obchodné centrum, ktoré predáva nových manželov. Ženy doň môžu ísť a vybrať si manžela, ktorý im najviac vyhovuje. Pravidlá sú prosté:

  • Každá žena môže do obchodu vstúpiť len raz a má len jednu možnosť výberu manžela.
  • Obchod má 6 poschodí a s každým ďalším sa zvyšuje hodnota chlapa.
  • Ženy si môžu na danom poschodí buď vybrať muža alebo ísť o poschodie vyššie.
  • Vracať sa na nižšie poschodia nie je možné, ženy môžu iba odísť.

Žena vstúpila do centra na 1. poschodie, kde sa písalo: “Títo manželia majú prácu.”Síce sa jej to pozdáva, ale ide vyššie. Na 2. poschodí je napísané na tabuli:“Títo manželia majú prácu a majú radi deti.” Síce aj toto sa jej páči, ale ide vyššie na 3. poschodie. Na tomto poschodí je tabuľa: “Títo manželia majú prácu, majú radi deti a sú aj pekní.” 

Žena je celá nadšená, ale chce aj tak ísť ďalej. Na ďalšom poschodí sa píše:“Títo manželia majú prácu, majú radi deti,sú aj pekní a pomáhajú v domácnosti.” Žena je celá bez seba, ale nedá jej to, a ide ešte o jedno poschodie vyššie. “Títo manželia majú prácu, majú radi deti,sú pekní, pomáhajú v domácnosti a sú romantici.”

Žena je v pokušení, ale predsa jej to nedá a ide na posledné poschodie.

“Ste 1 002 489 návštevníčkou posledného poschodia. Na ňom nenájdete žiadneho muža. Toto poschodie sme urobili len ako dôkaz toho, že žiadnej žene nie je možné vyhovieť. Ďakujeme vám za návštevu nášho obchodného centra.”

Podnikateľ postavil rovnaké obchodné centrum aj pre chlapov. Na prvom poschodí boli manželky, ktoré mali rady se*. Na 2. poschodí boli ženy, ktoré mali rady se*, pivo a majú peniaze. Na ostatné poschodia žiaden chlap nikdy nevstúpil!

Zdroj|Foto: Manmagazin.sk