Mnohými najnenávidenejšia inštitúcia na svete – polícia. Avšak aj tu sa nájdu výnimky, pre ktoré by sa niektorí previnilci nechali zatknúť a spútať. Tými výnimkami sú krásne ženy v uniformách. ManMagazin.sk si pre vás pripravil päticu tých najkrajších uniformovaných krások z celého sveta. Ktorá je vašou favoritkou?Adrienne Koleszár (Nemecko)

A že v Nemecku nemajú pekné ženy! Dokonca, takýto ženský skvost nájdeme v drážďanskom policajnom zbore. Pohľadná blondínka s dokonalým telom a tvárou anjelika sa vo voľnom čase venuje fitness a modelingu, čomu nasvedčujú aj fotky z jej Instagramu, ktorý je plný fotiek z posilňovne a umeleckých záberov. Už len urobiť nejaký priestupok a nechať sa radšej spútať ako zaplatiť pokutu…

adrienne-koleszar-1 adrienne-koleszar-2 adrienne-koleszar-3 adrienne-koleszar-4 adrienne-koleszar-5adrienne-koleszar-6

Danielle Fraiberg (Izrael)

O izraelskej vojačke Danielle toho nevieme veľa. Ale ani netreba. Stačí sa pozrieť na jej fotky a viete, že Danielle sa popri povinnej vojenskej službe živí ako modelka. Tak ako jej sekne uniforma, seknú jej aj večerné šaty, tielko či len plavky. Tu by sme sa rozhodne nechali postreliť a následne zajať :)

danielle-fraiberg-1 danielle-fraiberg-2 danielle-fraiberg-3 danielle-fraiberg-4 danielle-fraiberg-5 danielle-fraiberg-6

Patrícia Leal (Argentína)

Argentínska dračica v službách hasičského zboru. Kapitánka Patrícia svoju prácu berie vážne, čo si môžete všimnúť aj na jej vypracovanej postave a fotkách z fitka.  Zvodný pohľad, temperament, dokonalá figúra a k tomu všetkému ešte uniforma. Mohol by nejaký muž odolať?

patricia-leal-1 patricia-leal-2 patricia-leal-3 patricia-leal-4 patricia-leal-5 patricia-leal-6

Maria Domark (Izrael)

Ako všetky ženy v Izraeli, tak aj modelka Maria Domark musela absolvovať dvojročnú povinnú vojenskú službu. Blonďatá kráska si vďaka dokonalému vzhľadu vyslúžila na internete titul najpríťažlivejšej vojačky a aj po službe sa chváli fotkami svojho dokonalého tela a zadočku. Veď ju na sociálnej sieti Instagrame sleduje už viac ako 405-tisíc fanúšikov.

maria-domark-1 maria-domark-2 maria-domark-3 maria-domark-4 maria-domark-5 maria-domark-6

Nochtli Peralta Alvarez (Mexiko / Holandsko)

Dokonalá brunetka s ešte dokonalejšou figúrou. Holandská policajtka s mexickými koreňmi Nochtli Peralta Alvarez si mužov získa na prvý pohľad. Stačí jeden pohľad do očí tejto latino krásky a má vás. No, a potom tu je ešte jej vypracovaná postava, ktorú každodenne cibrí vo fitku. V uniforme či bez, je proste na zožratie! Potvrdzuje to aj číslo na jej Instagram konte, kde ju sleduje už takmer pol milióna nadšencov!

nochtli-peralta-alvarez-1 nochtli-peralta-alvarez-2 nochtli-peralta-alvarez-3 nochtli-peralta-alvarez-4 nochtli-peralta-alvarez-5 nochtli-peralta-alvarez-6

Zdroj / Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.