Posteľné hrátky sú pre každého veľmi atraktívnou témou, keďže erotické fantázie sú nevyspytateľné. Mnohých vzrušujú rôzne “čudesnosti“ a možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorým sa páči niečo, čo iným pripadá šokujúce. My sme sa pozreli bližšie na 5 najextrémnejších úchyliek!

Frotérizmus

Začneme veľmi zľahka, keďže túto úchylku má údajne najväčší počet mužov. Frotérov vzrušuje, ak sa dotknú svojím pohlavným údom cudzej osoby. Preplnená MHD či bar je tak pre nich ako raj. No v prípade, ak si ich niekto všimne, nečakajte žiadne ospravedlnenie. Veď je tu predsa plno!

japan full bus GIF

Timofília

Praktika, ktorá rozhodne pohltí mužov, ale aj ženy. Človek je totiž vzrušený pri pohľade na peniaze. Takže zlatokopkám by sme asi nemali zazlievať ich chuť na milovanie, keď vidia chlapovu naplnenú peňaženku.

money GIF

Hirsutofília

Čím chlpatejšie, tým lepšie! Žiadna depilácia, žiadne žiletky, žiadne úpravy. Pekne prirodzene. Hirsutofilov vzrušuje ochlpenie na všetkých častiach tela. Áno, na všetkých!

jim carrey woman GIF

Formikofília

To, čo je pre väčšinu z nás nočnou morou, je pre ľudí s touto úchylkou potešením. Obľubu nachádzajú v zabíjaní hlavne drobného hmyzu, ktorý si potom priložia na rôzne časti tela. Tešiť sa môžu najmä mravce či osie hniezda, no nepohŕdnu ani žabami či slimákmi.

bees GIF

Pyropubizmus

Bizarný unikát na záver! Tak z tohto by asi väčšina žien nadšená nebola. Chlapi trpiaci pyropubizmom sa totižto radi hrajú na hasičov. Tesne pred vyvrcholením vytiahnu zapaľovač, podpália partnerkino pohlavné ochlpenie a snažia sa oheň uhasiť vlastným ejakulátom. Chutné, nie?

rodeo fireman GIF

Zdroj: darrowmillerandfriends.com  |  Foto: depositphotos.com