Či už chcete vedieť, aké vás čaká počasie alebo koľko kilometrov má jedna míľa, stačí, ak svoju otázku napíšete do Googlu a odpoveď sa vám za sekundu objaví pred očami. Na internete sa dozviete skutočne takmer všetko, čo potrebujete vedieť, samozrejme, bez výnimky se*u.Spoločnosť Durex urobila prieskum toho, aké otázky ohľadom se*u ľudia googlia najčastejšie. My vám ponúkame TOP 10 z nich, ku ktorým prikladáme aj vyčerpávajúce odpovede.:D

1. Kde je bod G?

Najlepší spôsob, ako ho nájsť, je prstom. Treba myslieť na to, že ide o malý gombíček, ktorý sa nachádza približne pod krčkom maternice v smere k žalúdku, nie k zadku. Je o niečo drsnejší než ostatné vnútro ženskej vagíny.

2. Ako urobiť ženu?

Na to sa opýtajte radšej jej a nie Googlu. Vážne, každej sa páči niečo iné a neexistuje všeobecná rada, ktorá by platila na všetky. Niektoré chcú dlhú predohru, niektoré nebaví. Niektoré dokonca samotný s*x neuspokojí nikdy a v takom prípade sa treba zamerať na inú vec, ktorá jej robí dobre.

3. Dá sa zbaviť herpesu?

Na svete nie je žiaden liek, ktorý by vás zbavil tohto neduhu úplne. Existujú však medikamenty pomáhajúce redukovať jeho výskyt, symptómy a znižujú pravdepodobnosť prenosu na partnera.

4. Ako sa zbaviť genitálnych bradavíc?

Tohto sa určite nikdy neskúšajte zbaviť doma a radšej sa obráťte na pomoc lekára. Nepoužívajte prípravky, ktoré sú určené na bradavice na iných častiach tela, môžete si ublížiť.

5. Čo je to “clap”?

Tento výraz sa používa najmä v anglicky hovoriacich krajinách. Je to kvapavka.

6. Ako sa dá zväčšiť pe*is?

Nijako. Žiadne zaručené techniky okrem chirurgického zákroku na zväčšenie mužskej pýchy nefungujú a niektoré sú dokonca nebezpečné. Radšej sa so svojou veľkosťou zmierte a skúšajte polohy, ktoré vám pomôžu dostať sa hlbšie. Ženy predsa prisahajú, že “na veľkosti nezáleží”.

7. Ako si odmerať pe*is?

Dĺžku si môžete odmerať v ochabnutom i vzpriamenom stave. Jednoducho priložte meter či pravítko na spodok a odmerajte po koniec žaluďa.

8. Ako starý musím byť, aby mi predali kondóm?

Neexistuje žiadna veková hranica. Kondóm si môžu kúpiť i desaťroční chlapci. Otázna je ale reakcia predavačky…

9. Ako strčiť mužský orgán do ženského?

Áno, aj touto otázkou trápia niektorí ľudia Google. V prvom rade je na to potrebný súhlas oboch strán. Mužský musí byť vztýčený, ženský by mal byť aspoň trochu vlhký. Keď sa obaja na to cítia, ide to ľahko.

10. Ako dlho trvá se*?

Podľa doterajších zistení trvá predohra priemerne 20 minút, samotný milostný akt 7 minút.

Dúfame, že sme vám dali dostatočne uspokojivé odpovede. Pokiaľ máte nejaké iné otázky, spýtajte sa pána Googla.

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.