yše tisíc návštevníkov zavítalo kvôli najlepším českým a slovenským skateboardistom na pražský ostrov Štvanice, kde sa konal pilotný ročník preteku Dew Tour Bootcamp. Jeho historicky prvým víťazom sa stal mladý a talentovaný Tomáš Stejskal z Prahy.

 

_E5J6614

Na novom a perfektne upravenom skateparku v Prahe sa stretlo 80 nadšencov dosiek na štyroch kolieskach od 13 rokov, medzi ktorými najlepšie obstáli traja Pražáci. Bronzovú priečku obsadil Maxim Habanec, druhý skončil Partin Pek a jednotkou sa stal Tomáš Stejskal. Všetci menovaní sa spolu s víťazom best tricku Arnaštom Ceralom zúčastnia aj na európskom finále Dew Tour v holandskom Amsterdame. Okrem toho si najlepší jazdci rozdelili aj celkové prize money vo výške 3000 eur a vecné ceny od Mountain Dew, Vans, Volcom a Skullcandy.

_E5J6472

K jedinečnej atmosfére prispel aj program v rámci afterky, na ktorej publikum bavili napríklad raper Vladimir 518, La4, MC Refew a DJem Mike T z labelu Bigg Boss. Pre všetkých súťažiacich i prítomný dav sa organizátori rozhodli celú akciu sprístupniť zdarma.

_E5J6841

VÝSLEDKY DEW TOUR BOOTCAMP 2014

1 Tomáš Stejskal / Praha

2 Martin Pek / Praha

3 Maxim Habanec / Praha

4 Tomáš Vintr / Praha

5 Richard Tury / Košice

Mountain Dew Bootcamp – Praha from 4Elements on Vimeo.

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.