Seriál Dva a pol chlapa pozná asi každý z vás a jednou z jeho hlavných postáv bol počas prvých desiatich sérií aj herec Angus T. Jones, ktorý stvárnil Alanovho syna Jakea Harpera. Ako vyzerá teraz?

Angus Turner Jones (25) sa preslávil ako Jake Harper v Dva a pol chlapa a vďaka tomuto seriálu sa už v mladom veku stal miliónarom. V programe zotrval ešte v dvoch sériách aj po odchdoe svojho seriálového strýka Charlieho (Charlie Sheen). Na konci desiatej série bol však Jake ako vojak americkej armády odvelený do Japonska a v sitkome sa jeho postava objavovala už len sporadicky.

Potom, čo Angus T. Jones skončil v Dva a pol chlapa, úplne sa vytratil z filmového priemyslu a aj z dohľadu fanúšikov. Nie je aktívny na sociálnych sieťach, neukazuje sa na spoločenských akciách a takmer žiadne informácie o jeho súčasnom živote nie sú známe.

Naposledy bolo prezradené len to, že študoval na univerzite v Colorade a pri tom údajne pracoval v manažmente spoločnosti P. Diddyho. Jeho posledné verejne dostupné fotky sú staré niekoľko mesiacov a malého Jakea by v ňom dnes spoznal už len naozaj málokto.

Angus T. Jones v Dva a pol chlapa

Angus T. Jones posledné dostupné fotografie

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Zdroj: Msn.com | Foto: Facebook, Twitter, Gettyimages.com