Známa postava nášho šoubiznisu Martin Jakubec sa po Rytmusovom boxerskom zápase s Marpom rozhodol legendárneho slovenského rapera vyzvať tiež. Ten ho však úplne odignoroval a preto Jakubec na svojom instagramovom profile posunul fanúšikom verejnú výzvu pre všetkých! 

A výzvy sa chytil účastník reality show Farma X Filip Hakl. Ten síce pobudol na farmárskom statku iba jeden týždeň, no s Jakubcom má nevybavené účty. Tie pochádzajú ešte z čias, keď spevák vulgárne urážal Filipovu mamu, ktorá bola taktiež účastníčkou Farmy počas druhej série. Hakl mu dokonca počas marcového odovzdávania cien OTO 2018 venoval na červenom koberci análny kolík a celé si to natočil na video.

Tentoraz reagoval na Jakubcovu výzvu s tým, že sa na tento moment tešil a chce mu konečne zavrieť ústa. Jakubec totiž podľa neho vie iba urážať druhých ľudí. Je zvedavý, či sú to len prázdne slová, alebo naozaj pôjde do tohto zaujímavého boja. Je však možné, že mladík si neuvedomil jednu podstatnú vec, ktorú môže spevák využiť. A to sumu, za ktorú by išiel do ringu, a tú avizoval na 400 000€. Ktovie, či sa takýto súboj uskutoční, no pre ľudí by to bola určite obrovská zábava.

Foto: Instagram/MartinJakubec, Instagram/FilipHakl