Známa postava nášho šoubiznisu Martin Jakubec sa po Rytmusovom boxerskom zápase s Marpom rozhodol legendárneho slovenského rapera vyzvať tiež. Ten ho však úplne odignoroval a preto Jakubec na svojom instagramovom profile posunul fanúšikom verejnú výzvu pre všetkých! A výzvy sa chytil účastník reality show Farma X Filip Hakl. Ten síce pobudol na farmárskom statku iba jeden týždeň, no s Jakubcom má nevybavené účty. Tie pochádzajú ešte z čias, keď spevák vulgárne urážal Filipovu mamu, ktorá bola taktiež účastníčkou Farmy počas druhej série. Hakl mu dokonca počas marcového odovzdávania cien OTO 2018 venoval na červenom koberci análny kolík a celé si to natočil na video.

Tentoraz reagoval na Jakubcovu výzvu s tým, že sa na tento moment tešil a chce mu konečne zavrieť ústa. Jakubec totiž podľa neho vie iba urážať druhých ľudí. Je zvedavý, či sú to len prázdne slová, alebo naozaj pôjde do tohto zaujímavého boja. Je však možné, že mladík si neuvedomil jednu podstatnú vec, ktorú môže spevák využiť. A to sumu, za ktorú by išiel do ringu, a tú avizoval na 400 000€. Ktovie, či sa takýto súboj uskutoční, no pre ľudí by to bola určite obrovská zábava.

View this post on Instagram

Pán Jakubec chceš silou mocou súboj? na takýto moment som sa vždy tešil, konečne mu zavrieť ústa kedže jedine čo vie je urážať druhých, sú to len slová alebo máš naozaj odvahu premeniť slová na realitu? Ak máš odvahu tak ta vyzývam na súboj, áno ten chalan ktorý na OTO 2018 urobil na teba prank , to som ja, príjmaš súboj alebo sú to všetko len slová a žiadne činy? Teraz sa ukáž či si chlap alebo padavka ktorá má velké reči, teraz sa ukáže či ti ten análny kolík na OTO 2018 právoplatne patrí, takže "PÁN" Jakubec, ideš do toho? #fight #hakl #jakubec #farma #farmax #jakubecjepadavka #velkerečižiadnečiny @martinjakubec_official @topkysk @aktuality_sk @plusjedenden @plus7dni @slovakwomansk @funmagazin.sk @novycas @tvmarkizaofficial

A post shared by FILIP HAKL ❌ (@filiphakl) on

Foto: Instagram/MartinJakubec, Instagram/FilipHakl

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.