Redakcia Slovak Man vám v októbri ponúka tipy na tieto produkty:

 

Axe Gold Temptation

Čokoláda a zlato. Dva elementy, kto  rým na sto percent neodolá žiadna žena. Ak máte na nejakú „zálusk“, určite stavte na nový dezodorant a sprchovací gél Axe Gold Temptation. Magická vôňa útočí priamo na základné ženské zmysly. Zároveň vám poskytne dlhotrvajúci pocit sviežosti. Perfektný mix orientálnych elementov, vône korenia a sviežeho ovocia tvorí vzrušujúcu a neodolateľnú kombináciu. Dievčatá si zaslúžia byť rozmaznávané, tak im doprajte trochu zlatej radosti s každým nádychom vo vašej prítomnosti.

1Tribulus + arginín

Jeden nezdar „v posteli“ môže chlapom pekne ubrať na sebavedomí. Ak nechcete bodovať len v športe či pracovnom živote, majte tajný tromf v rukáve. Výživový doplnok Tribulus + arginín od spoločnosti NATURVITA je prípravok pre povzbudenie fyzickej sily a se*uálnej aktivity mužov. Obsahuje účinné látky, ako extrakt z rastliny Tribulus terrestris, arginín a zinok. Tribulus terrestris podporuje se*uálnu túžbu, vzrušenie a výkonnosť. Priaznivo ovplyvňuje tvorbu spermií a mužskú plodnosť. Harmonizuje činnosť srdca a cievneho systému, podporuje cirkuláciu krvi. Pomáha udržiavať svaly v optimálnom stave, dodáva energiu, prispieva k dobrej psychickej a fyzickej kondícii. Priaznivo pôsobí na hormonálnu rovnováhu, pomáha odďaľovať prejavy starnutia, urýchľuje regeneráciu a podporuje dobrú náladu. Zinok vhodne dopĺňa rastlinnú zložku. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k normálnej plodnosti a reprodukcii. Odporúča sa užívať formou kúry po dobu 6  ̶  8 týždňov a následne prerušiť na 2 týždne. Výrobok neobsahuje lepok, laktózu, konzervačné látky, syntetické farbivá či aromatické látky. Viac na www.happytrade.sk. Odporúčaná cena: 90 tbl/12 €.

2

Dove Men+Care

Jesenné počasie už vystrkuje rožky a núti nás vytiahnuť hrubšie odevy. Tie však neposkytujú dostatočnú ochranu našej povrchovej vrstvy (pokožky) pred chladným vzduchom, a to predovšetkým v prípade nás, mužov. Preto vám odporúčame používať prípravky Dove Men+Care, ktoré dbajú o dostatočnú hydratáciu pokožky, zachovávajú vás  v dobrej kondícii a dodávajú vám príjemnú sviežu vôňu. Tieto sprchové gély nájdete vo viacerých variantoch, pričom jedným z nich je aj Dove Men+Care sprchový gél na telo a tvár AQUA IMPACT, ktorý je vyvinutý pre mužov s aktívnym životným štýlom.V295760_VP1079G