Rajcovných dievčat nie je nikdy dosť, o čom vie aj profesionálny poľský fotograf Martin Szymanski, ktorý svojich internetových priaznivcov pravidelne zásobuje dávkou luxusných fotečiek s ešte luxusnejšími šelmičkami. A je to teda poriadna nálož!Toľko krásy pohromade sa len tak nevidí! Instagramový profil umelca Martina Szymanskiho je vyslovene pastvou pre každé chlapské oko. Veď vyšpulenými zadočkami či pohladenia hodnými melónikmi sa to tu len tak hemží! Nenechajte sa preto rušiť a užite si jazdu snov, po ktorej vám zostane poriadne teplo!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

Umelecké fotky M. Szymanskeho

krásne ženy umelecké fotografiepoľský fotograf Szymanskimladé dievčatá umelecká fotografiapoľský fotograf krásne ženyodhalené ženské krivkykrásne ženy a luxusné autá

krásne ženy a luxusné autá

Potešte sa ešte viac pohľadom na Martinove fotky obnažených krások —TU——TU——TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)