Mladé, krásne a k tomu ešte aj extrémne ohybné. Reč je o ukrajinských dvojičkách, ktoré už 14 rokov žijú v Nemecku. Obe navštevujú tamojšiu umeleckú školu za jediným cieľom – stať sa profesionálnymi tanečníčkami, herečkami a speváčkami. Podľa nášho názoru im to pristane aj pred objektívom! :)Nádherné duo si pred objektív postavil a pre magazín C-heads nafotil talentovaný hamburský fotograf Carsten Thun. A toto je výsledok. No nie sú rozkošné? :)

Wellbrock dvojičky 1

Wellbrock dvojičky 16 Wellbrock dvojičky 2 Wellbrock dvojičky 3 Wellbrock dvojičky 4 Wellbrock dvojičky 5 Wellbrock dvojičky 6 Wellbrock dvojičky 7 Wellbrock dvojičky 8 Wellbrock dvojičky 9 Wellbrock dvojičky 10 Wellbrock dvojičky 11 Wellbrock dvojičky 12 Wellbrock dvojičky 13 Wellbrock dvojičky 14 Wellbrock dvojičky 15

Zdroj: c-heads.com | Foto: Carsten Thun

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.