Najskôr sa preslávla ako raperka, dnes sa dostáva do povedomia širokej verejnosti ešte viac, nakoľko je novou moderátorkou tretej série súťaže The Voice. Reč je o českej kráske menom Sharlota Frantinová, ktorá nedávno na Instagrame odhalila dokonalý dekolt!

The Voice sa teší na svoju tretiu sériu a už čoskoro ju budú mocť slovenskí diváci sledovať na obrazovkách TV Markíza. Porotcami súťaže budú Janka Kirschner, Kali, Pepa Vojtek a Vojta Dyk, moderátorkami pre zmenu speváčky Mária Čírová a Tereza Kerndlová. Okrem hlavného programu The Voice sa bude vysielať aj relácia The Voice Zone, ktorá sa bude venovať najmä zákulisiu šou. Programom The Voice Zone vás bude sprevádzať rádiový spíker Matúš Krnčok a spomínaná Sharlota Frantinová.

„Veľa ľudí si myslí, že mám umelé prsia, ale tieto sú moje.“

Sharlota Frantinová je 22-ročná česká speváčka a raperka. Narodila sa a dodnes žije v Prahe, má 165 centimetrov a je to prvotriedna kráska s ukážkovým dekoltom. Ako sa svojho času vyjadrila pre český Blesk, jej prsia nie sú umelé, ale prirodzené. Nedávno ich v celej kráse vystavila na Instagrame, kde jej profil sleduje 280 tisíc ľudí. Vyprsená fotka dostala v priebehu dvoch dní takmer 30 tisíc lajkov!

Sharlota Frantinová

Spomínanú fotku nájdete na jej Instagrame – TU alebo –TU–

Zdroj: Thevoice.markiza.sk, Blesk.cz | Foto: Instagram/Sharlotaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D