Keď sa hovorí o tom, čo skrývajú chlapi medzi nohami, traduje sa, že čím väčší, tým lepší. To je však veľký omyl. Existujú štyri typy mužského údu, ktoré vraj zaručujú excelentné vyvrcholenie pre partnerku. 

Nikto nedokáže ovplyvniť to, čo mu život nadelí do vienka. Ani pri pohlavných orgánoch. Viaceré výskumy, no najmä skúsenosti žien potvrdili, že pravidlo čím dlhší, tým lepší, neplatí. Nezáleží totiž iba na dĺžke, ale napríklad aj na hrúbke, či na samotnom tvare mužského orgánu. Existujú však štyri typy mužského údu, ktoré žene zaručia dokonalý pôžitok počas radovánok.

BURITTO

Nie príliš excelentné prirovnanie, ale podstata je v tom, že tento úd je doslova ako kus mäsa zabalený v obale. V ženách takýto obor vzbudzuje mierne obavy, či ju to náhodou neroztrhne na polovicu, ale vraj nie. Takýto mohutný orgán však úplne zaplní ženské lono a vytvorí veľký tlak a stimuluje všetky okolité oblasti. A toto zaručuje kvalitný vrchol. Treba však dať pozor a venovať čas predohre, keďže príliš rýchle a násilné vniknutie môže byť bolestivé a nepríjemné a dokonca sa ani nemusí podariť.

pánksy vták ako buritto

BANÁN

Pri tomto tvare je mužský orgán zakrivený mierne nahor (ako keď ukazovákom niekomu naznačujeme “Poď sem!”). Výhodou tohto zakrivenia je, že konček neustále trie o hornú stenu pošvy, kde by sa mal nachádzať aj bod G. Neustále trenie zaručuje vyvrcholenie aj pri zlej technike alebo nie príliš skúsenom, či v týchto veciach zbehlom partnerovi (alebo laicky povedané – nie príliš dobrom milencovi). Takže ak takýto úd máte, nemusíte sa zaň vôbec hanbiť (niektorí sa vraj hanbia), v podstate je to dokonalosť sama o sebe a s takýmto vercajchom sa veľa nenarobíte, kým ju urobíte.

pohlavný úd ako banán

HÁČIK

Tak toto je opak banánu. Orgán je mierne zakrivený smerom dole ako napríklad zobák plameniaka. Aj tento typ “vtáka” vraj dokonale stimuluje bod G. Nevýhoda je iba tá, že v misionárskej polohe to nepôjde, nakoľko tam nebude dochádzať k správnej stimulácii spomínaného bodu G, ale všetky ostatné polohy sú OK.

úd ako zobák plameniaka

VRECKOVÁ RAKETA

Absolútne výstižné pomenovanie pre malého mužského vtáka (nie však úplného pidíka), ktorého neradno podceňovať, lebo aj malý dokáže zázraky. Aj mnoho silných a úspešných mužov má malého (ako napríklad Tom Cruise alebo Mel Gibson), no v posteli s nimi partnerka nie je o nič ukrátená. Ide o to, že sa treba naučiť, ako vyburcovať aj z mála absolútnu dokonalosť. Toto však nie je vo vtákovi, ale v hlave! Muži s malým údom musia popracovať na svojich milostných technikách a zručnostiach, aby dokázali to, čo ich väčší konkurenti. Najväčší problém môže byť časté vykĺznutie z “dierky”, ale šup ho tam späť a pokračujeme, možno si to partnerka ani nevšimne.

malý a výkonný pohlavný úd

Samozrejme, typov a tvarov mužských vtákov je omnoho viac, ale tieto sú vraj jedny z tých najlepších. No a potom sú tu ešte všelijaké pomôcky, ktoré dokážu pomôcť alebo dokonca úplne nahradiť to, čo príroda nedotiahla ku dokonalosti.

Zdroj: Yourtango |  Foto: Pixabay, Instagram