Home Kultúra The Paranoid predstavili nový klip Anjeli spia a dátumy svojho turné!

The Paranoid predstavili nový klip Anjeli spia a dátumy svojho turné!

0
The Paranoid predstavili nový klip Anjeli spia a dátumy svojho turné!

Mladí rockeri z kapely The Paranoid vo svojom najnovšom videoklipe poriadne pritvrdili. Klip sa nesie v hesle – se*, drogy a Rock & Roll.

Jedna z momentálne najobľúbenejších slovenských kapiel natočila nový videoklip k skladbe Anjeli spia. Chlapci jeho výrobu vložili do rúk talentovaného režiséra Martina Smékala z Čiech, ktorý sa postaral o jeho poriadne drsné prevedenie. Mimochodom, Martin režíroval aj mysteriózno-umelecký klip Vlasy od zoskupenia Fallgrap.

Anjeli spia sa natáčali u našich českých susedov a hlavných protagonistov stvárnili herci Elizaveta Shvachko a herec Prokop Vondruška. Ako prezradil gitarista The Paranoid, Roman Birkuš, išlo doteraz o ich najnáročnejšie točenie, ale spolu s celou kapelou verí, že výsledok stojí za tie hodiny práce. Podľa jeho slov bolo najhoršie zápasiť so zimou, keďže všetky zábery sa točili ešte v decembri a keď už na zahriatie nezaberalo hýbanie sa pred kamerou, tak si páni odskočili do neďalekej krčmy na čaj s rumom.

Prečítajte si tiež: Rozhovor: Igor Belaj z kapely The Paranoid

Chalani z The Paranoid však okrem klipu zverejnili aj dátumy pripravovaného turné ANJELI SPIA TOUR. Počas neho zavítajú do 9 slovenských a 6 českých miest. Spevák Igor Belaj nešetrí ováciami a tvrdí, že sa máte naozaj na čo tešiť. „ANJELI SPIA TOUR 2015 bude rozhodne naša najlepšia koncertná šnúra. Tí, ktorí ju navštívia, pochopia, prečo to hovorím. Každý koncert bude nadupaný a jedinečný. Pre návštevníkov sme pripravili kompletne novú show s novými svetelnými efektami, aké na našich koncertoch ešte nevideli. Špeciálnym hosťom na celom turné bude kapela From Our Hands, s ktorými sme sa dohodli, že ľudí našou spoločnou šnúrou úplne odpálime. A to nielen vizuálne, ale hlavne energiou, ktorá v oboch kapelách doslova vrie.“

ANJELI SPIA TOUR 2015

(hosť: From Our Hands)

6/3 – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
7/3 – KOŠICE
13/3 – PRAHA
14/3 – PROSTĚJOV
20/3 – TRENČÍN
21/3 – NITRA
27/3 – OSTRAVA
28/3 – ŽILINA
10/4 – TREBIŠOV
11/4 – BANSKÁ BYSTRICA
16/4 – BRNO
17/4 – ZLÍN
18/4 – ČESKÉ BUDĚJOVICE