Podobať sa na slávnu celebritu je veru dar od Boha, na ktorom sa dajú zarobiť pekne mastné prachy! Využil to i Thaddeusa Kalinoski, ktorý akoby z oka vypadol hercovi Zachovi Galifianakisovi a ťaží vďaka svojmu výzoru viac, ako by ste si vôbec mysleli.

Ak ste aj nevideli legendárnu komédiu Hangover, alebo po našom Vo štvorici po opici, zaiste poznáte tvár herca Zacha Galifianakisa, ktorý vo filme stvárnil postavu zábavného Alana. Práve na neho sa podobá Thaddeusa Kalinoski, ktorý kedysi pracoval ako manažér jedného hotela. Z práce však mladíka v tomto prípade našťastie vyhodili, a tak sa s kamošmi vybral na pařbu do Las Vegas. V meste hriechu ho ale začali oslovovať cudzí ľudia, ktorí si mysleli, že je slávny herec. Thaddeus im, samozrejme, neprotirečil a fotil sa s nimi jedna radosť. No neostalo to len pri fotkách. Alanovi fanúšikovia mu totiž začali ponúkať tisícové sumy, len aby s nimi absolvoval súkromné párty.

Fakeovému hercovi sa takýto štýl zarábania zapáčil, a tak na svojej podobe so známou celebritou začal zarábať, pričom ročne si týmto spôsobom na účet pripíše viac ako 250 tisíc dolárov. Čerešničkou na torte je, že Thaddeusa oslovili aj filmári, a tak si mohol zahrať skutočného Alana, ktorému robil dabléra vo filme Vo štvorici po opici 3!

Alan Vo štvorici po opici
Fakeový Alan bez brady

Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici Alan Vo štvorici po opici