V dnešnej dobe sa online svet stále rozrastá, webové a mobilné aplikácie sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Oblasť IT napreduje rýchlosťou svetla a denne vznikajú nové voľné pozície.

Ak viete programovať, tak sa s veľkou pravdepodobnosťou nebudete musieť strachovať o svoju budúcnosť. Ovládanie webových technológií vás môže nakopnúť ku kariére v IT alebo pomôcť zlepšiť svoj biznis.

394Pokiaľ uvažujete nad zamestnaním v IT oblasti alebo si len chcete obohatiť svoje poznatky zo sveta webových technológií, s kurzom Webrebel sa budete učiť od tých najlepších, ktorí sú pripravení poskytnúť vám kompletnú podporu, ktorú potrebujete na rozbeh. Projekt Webrebel vám ponúka 2 druhy kurzov, ktoré zvládnete aj popri vysokej škole alebo zamestnaní.

Prvý je kurz webdizajnu, na ktorom sa naučíte tvoriť weby, ktoré budú optimalizované pre mobilné zariadenia a tablet a budú do nich pridané rôzne animácie a interaktivita. Pri intenzívnom prístupe dokážete tento kurz absolvovať aj za jeden mesiac. Kurz obsahuje viac ako 120 zábavných videí (čo je viac ako 22 hodín videotutoriálov) a množstvo príkladov a domácich zadaní.

Druhým kurzom je kurz programovania v programovacom jazyku PHP a aplikačnom frameworku Laravel. Obsah tohto kurzu bude ešte rozsiahlejší a naučíte sa vytvárať webstránky so všetkými možnými funkciami ako registrovanie a prihlasovanie užívateľov, spracúvanie údajov z formulárov, pridávanie článkov, produktov. Počas kurzu sa budú tvoriť viaceré mini, ale aj rozsiahlejšie aplikácie ako napr. blogy, to-do aplikácie, fóra, komplexné firemné webstránky alebo sociálnu sieť ako napr. facebook.

Inštruktorom oboch kurzov je Roman Hraška (alias Yablko), vyhľadávaný lektor webdizajnu, ktorý učivo podáva vtipnou a motivačnou formou. Revolučný projekt Webrebel je novinkou z dielne školy programovania Learn2Code, ktorá organizuje kurzy webdizajnu a programovania špičkovej kvality v slovenskom jazyku. Ide o unikátny projekt, ktorý nemá na Slovensku ani v Čechách obdobu.

Zapojte sa do kurzu Webrebel a naučte sa všetko, čo potrebuje budúci IT profesionál v oblasti tvorby webov ovládať.