Niekedy je až neuveriteľné, čo všetko ľudia dokážu vymyslieť. A že sa časť vynálezov týka aj našej aktivity v posteli – teraz, samozrejme, nemáme na mysli spánok – je v podstate pochopiteľné. Urobiť z muža nadštandardne výkonného samca by mal prevratný vynález Američana menom Rich Lee, ktorým je Lovertron9000.V podstate ide o malý motorček, poháňaný batériou, ktorý by sa mal implantovať pod lonovú kosť a následne prenášať vibrácie do penisu. Ten sa vďaka tomu premení na dokonalý vibrátor. Rich Lee, mladý podnikateľ z Utahu, na svojom vynáleze pracuje už niekoľko rokov a doposiaľ svoju hračku testoval len externe. Ako sám tvrdí, zatiaľ stále toto zariadenie zdokonaľuje len pre potreby chirurgickej implantácie, verí ale, že sa vďaka svojmu vynálezu nachádza na stope sexuálnej budúcnosti ľudstva.

Jediným problémom je podľa neho nájsť optimálnu vrstvu odolného silikónu, ktorý by uchránil zariadenie od kontaktu s telesnými tekutinami. „Najhorší scenár je ten, že mi zhnije penis, budem musieť dostať penisovú protézu, a potom mi Boh pomáhaj,“ konštatuje experimentátor. Obavy mu nevyvracia ani skúsený praktický chirurg Anthohy Youn, ktorého oslovila aj redakcia The Week. Podľa neho telo znesie vo svojom vnútri len niekoľko málo typov cudzorodých látok bez toho, aby sa ich snažilo vylúčiť (napríklad silikón alebo titán). Ak by implantát bol zhotovený z materiálu, ktorý ľudskému telu prekáža, telo ho doslova vytlačí von, čo spôsobí vážne zjazvenie a zdeformovanie tkaniva. Tak čo, chceli by ste mať takéto zariadenie vo svojom penise?

pristroj

Zdroj: The Week | Foto: newbsite.it, queerty.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.