Rick Simpson. Toto je muž, ktorý na vlastnom tele okúsil, aké je to ťažké, keď trpíte rakovinou a viete, že vám do konca života ostáva len krátka doba. Napriek hrozivým prognózam sa Rick nevzdal, odmietol všetky druhy liečby od lekárov a vydal sa svojou vlastnou cestou. Oplatilo sa. Objavil totiž liek, ktorý mu zachránil život. To však nie je všetko!

 

Rick Simpson a jeho životný príbeh

Rick Simpson pracoval ako strojný inžinier, ktorý sa v roku 2002 dozvedel katastrofálnu správu. Rakovina kože. Mnoho ľudí správa podobného charakteru psychicky položí a nakoniec práve kvôli tomu dôjde k tomu najhoršiemu. Rick Simpson sa však k tomuto verdiktu postavil inak. Okrem práce strojného inžiniera sa vehementne zaujímal aj o medicínsku oblasť. Bol to v podstate samouk, ktorý si všetko, čo potreboval vedieť o tejto zákernej chorobe, naštudoval úplne sám.

Rick Simpson
Rick Simpson

Prvé príznaky choroby sa začali prejavovať objavením pigmentových znamienok na tvári. Tie si, samozrejme, hneď dal vyoperovať, avšak po krátkej dobe sa objavili v podobe nepríjemných rán. Počas svojho života sa Rick vždy zaujímal o rastlinky a práve pri ich spracovaní si spomenul na štúdiu vykonanej na univerzite vo Virgínii. Tá ukázala, že CBD, ktorá je aktívnou látkou konope, dokáže vyliečiť rakovinu.

Rick si podľa štúdie vyrobil zázračný liek a aplikoval ho priamo na svoje rany. Zo začiatku sa nediali žiadne zmeny, preto si liek aplikoval viackrát a svoje rany prelepil leukoplastom. Po 4 dňoch sa však stalo niečo neuveriteľné. Rany úplne zmizli a pokožka bola úplne zregenerovaná.

Čo však stojí za zázračným liekom, ktorý vyliečil Ricka z rakoviny?

Konopný olej ako zázračný liek na liečbu rakoviny

Konope sa stáročia využívalo na liečbu chorôb rôzneho druhu. Nanešťastie, od polovice minulého storočia je jeho užívanie zakázané. Práve vďaka tomu mohol byť vybudovaný miliardový farmaceutický priemysel, ktorý sa mnohokrát zakladá na neúčinných syntetických liekoch.

Napriek tomu, že pestovanie konope je v Kanade zakázané, sa Rick Simpson nenechal odradiť. Raz povedal:

Vždy hovorím ľuďom, že konope vás vylieči. Ak ho vyskúšate, presvedčíte sa, že je to v súčasnosti najlepší dostupný liek na svete.”

Pre čerstvé ingrediencie na výrobu konopného oleja sa rozhodol ísť až za hranice zákona. Miestne úrady a súdy sa však nestretli s jeho pochopením. Naparili mu pokutu vo výške 2000 dolárov a dokonca mu hrozilo aj väzenie.

Rick Simpson mal však jasný cieľ, a to konopný olej vyrábať vo veľkom, aby mohol zachraňovať ľudské životy. Kvôli nemu dokonca na svojej webovej stránke zverejnil recept na jeho výrobu.

Samotná príprava je veľmi jednoduchá, nehovoriac o jeho aplikácii, ktorá spočíva v niekoľkých kvapkách trikrát denne.

drogy2

5000 vyliečených ľudí z rakoviny vrátane záchrany polomŕtveho pacienta

Rick Simpson môže určite hovoriť o splnenom sne. Užívaním konopného oleja sa mu podarilo zachrániť 5000 ľudských životov, čo je priam zázrak.

Najväčším úspechom Ricka Simpsona bola záchrana 80-ročného pacienta, ktorému lekári dávali 48 hodín do konca života. Pacient trpel rakovinou pľúc a bol takmer polomŕtvy. Užívaním chemoterapie bol úplne spuchnutý, po celom tele mal otvorené rany a takmer nedýchal.

Blízka rodina sa už odmietala pozerať na utrpenie svojho najbližšieho. Rozhodla sa teda vysadiť všetky lieky odporúčané lekármi a starčekovi aplikovala Rickov konopný olej. Vďaka tomu nielenže prežil určené dva dni, ale po troch mesiacoch sa z rakoviny úplne vyliečil!

Rada na záver

Rick Simpson tvrdí, že fajčenie konope nemá také účinky ako užívanie konopného oleja, ALE napriek tomu sa ľudia v priemere dožívajú o 6 rokov viac v porovnaní s tými, ktorí konope nefajčia.

Foto: supertrawka.pl, cibdol.com, healthyfoodhouse.com