Čo horšie sa môže mužovi stať, ako to, ak príde o to jediné, čo mu do určitej miery prináša veľkú radosť? Myslíme si, že väčšina z nás uzná, že si bez toho tam dole svoje fungovanie nevie vôbec predstaviť. Chudáčisko Dale Clarke však bude musieť o chlapskú pýchu nedobrovoľne prísť.

So zničujúcou správou sa musí popasovať len 25-ročný mladík Dale Clarke, ktorému lekári oznámili, že má na svojom nástroji nádor. Horšie ale bolo, keď mu povedali, že pomôcť mu s tým, nanešťastie, už nedokážu. Po slovách Dalea vás začne bolieť aj váš tátoš: “Ničí ma to. Ani si ho necítim. Rakovina ho celý požiera a viem, že onedlho mi ho budú musieť amputovať. Lekári mi povedali, že taký agresívny prípad tejto choroby ešte nevideli.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Väčší žiaľ však mládenec prežíva nad tým, že so svojou snúbenicou čakajú prírastok do rodiny. Jeho láska Paige sa tak teraz musí starať nielen o seba a bábo, ale aj Dalea, keďže často chodieva na dôležité kontroly k lekárom. Aj keď oboch zákerná choroba veľmi trápi, snažia sa sústrediť na rodinu a na bábätko. Aspoň to ich môže na chvíľu priviesť na pozitívnejšie myšlienky.

Dale a jeho krásna snúbenica Paige

Zdroj|Foto: Ladbible.com